Atsiliepimai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


 • Nuoširdžiai dėkojame vaikų ligų gydytojai Kornelijai Litvaitienei už profesionalumą, malonų bendravimą, patarimus bei padrąsinimus, už nuoširdų rūpinimąsi mažaisiais ligoniukais ir atsidavimą savo profesijai. AČIŪ JUMS!

  Jovita

  Jovita
 • Nuoširdžiai dėkojame vaikų skyriaus slaugytojo padėjėjai Rimai Makejenkovienei už paslaugumą, pagalbą, malonų bendravimą bei nuolat skleidžiamą gerą energiją, kas tikrai padeda greičiau pasveikti! Ačiū jums!

  Jovita ir Ignas

  Jovita
 • Širdingai AČIŪ traumatologijos skyriaus slaugytojai RASAI ARBAČIAUSKIENEI už pastangas padaryti viską, ką gali geriausio, patarimus, dėmesingumą, šypseną, gerus žodžius.
  Tebūna linkėjimas Jums taip tinkančios poeto Kaisyno Kulijevo eilės, kurias jis dedikavo savo mamai:
  Priimk tylias eiles… Jose – Tavos krūtinės
  alsavimas tylus ir šypsena šilta.
  Tesrūva tyloje skaidriais miškų šaltiniais,
  Teskraido virš Tavęs jaukia namų kregžde.

  Už nuoširdžią mamos Henrikos priežiūrą dėkingi
  Marcinkevičiai

  Bronė
 • AČIŪ gerbiamai gydytojai LINAI DUBINSKAITEI,
  AČIŪ visam II-ojo vidaus ligų skyriaus personalui.
  Ačiū gydytojai už tai, kad mūsų mamytė Henrika apžiūrima, tiriama, gydoma su nepaprastu profesiniu ir žmogišku dėmesingumu.
  Ačiū slaugytojoms ir jų padėjėjoms už geranorišką, malonų bendravimą, su šiluma suteikiamą pagalbą bet kuriuo paros metu.

  Su pagarba
  Bronė ir Eugenijus Marcinkevičiai

  Bronė
 • Nuoširdų AČIŪ tariam gyd. otorinolaringologei Justei Simonavičienei, už sėkmingą adenoidų šalinimo operaciją. Rūpestingą priežiūrą planuojant gydymą ir po jo. Puiki gydytoja, rūpestinga, nuoširdi ir maloni.
  Jei prireiks kada gyd. otorinolaringologo konsultacijos i tai tik pas Jus.
  Tėja ir jos tėveliai

  Reda

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti