I Vidaus ligų skyriaus medikų gretas papildė nauja gydytoja

Tęsiame pažintį su naujais Marijampolės ligoninės gydytojais. Šį kartą supažindiname jus su Vidaus ligų gydytoja Donata Vasiliauskiene.

Medikė yra kilusi iš Pakruojo, tačiau medicinos mokslus baigė Kaune ir ten gyvena iki šiol. Gydytoja Vasiliauskienė sako, jog yra patenkinta savo pasirinkimu atvykti dirbti į Suvalkijos sostinę – atstumas nuo Kauno ne toks ir didelis, ligoninės personalas  – darnus ir draugiškas. Anot medikės, Vidaus ligų gydytojai rūpinasi pacientais, sergančiais įvairiomis ligomis, tad reikalingas platus žinių spektras – nors neretai tai tampa nemažu iššūkiu, darbas yra įdomus ir nemonotoniškas. Gydytoja teigia, jog kol kas jai dažniausiai tenka susidurti su žmonėmis, sergančiais plaučių uždegimu, onkologinėmis ligomis, širdies nepakankamu.

Kai nedirba gydytoja stengiasi kuo daugiau laiko praleisti su trejų metų sūneliu Emiliu. Taip pat jai patinka kelionės, ypač tos, per kurias galima ne tik gerai pailsėti, bet ir pamatyti naujas, dar nepažintas vietas. Gydytoja mėgsta važinėti dviračiu, o visai neseniai atrado dar vieną pomėgį – siuvimą. Jos rankų  darbo drabužėliais pirmasis, žinoma, džiaugsis sūnelis Emilis!

Linkime gydytojai sėkmės atsakingame darbe, saugant mūsų ligoninės pacientų sveikatą!