Atsiliepimai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


 • Labai dėkoju gyd. L. Jucienei ir gyd. B. Valiukienei už skubiai atliktą operaciją, už galimybę gyventi. Nuoširdus ačiū Jums. Visam Akušerijos-ginekologijos skyriaus personalui taip pat nuoširdus ačiū – jos nerealiai nuostabios, paslaugios ir malonios.

  Silvija
 • Nuoširdžiai dėkoju reabilitacijos gydytojai Jurgitai Lekešienei, kineziterapeutei Ilonai Šufinskienei, masažuotojai Žygintai Juškienei, ergoterapeutėms Rasai Radzevičienei, Zitai Kalinauskienei ir fizioterapijos darbuotojoms už pagalbą sveikstant po riešo traumos ir operacijos. Jūsų profesionalumas, dėmesys ir gerumas padėjo pamiršti skausmą ir greičiau atsistatyti po traumos.

  Daiva Šmigelskienė
 • Noriu padėkoti maisto ruošimo skyriui. Gulėjau su dukrytė vaikų ligų skyriuje. Maistas buvo skanus, įvairus, pateiktas estetiškai, porcijos didelės. Ačiū!!!!

  Irmantė
 • Nuoširdžiai dėkoju gyd. Aurelijui Pipirui už sėkmingai atliktą kelio operaciją, už gerą žodį, patarimą. Nuostabus gydytojas. Taip pat labai dėkoju reabilitacijos kolektyvui -jūs nuostabūs, visada geros nuotaikos, padrąsinat, patariat. Didelis ačiū sesutei Aldutei, slaugytojoms Danutei, Reginutei, taip pat Odetukei ir aišku Giedriui, tik jo dėka puikiai lankstosi mano kelis. Ačiū Visiems, kurių ir vardų neįsiminiau.

  Daiva Glineckienė
 • Noriu nuoširdžiai padėkoti gydytojui V. Jelisiejavui už kvalifikuotą pagalbą, visuomet gaunamus aiškius atsakymus į klausimus, sugebėjimą pacientą išlydėti iš kabineto su nuotaika, esant ir sunkiai situacijai.

  Ramutė

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti