Atsiliepimai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


 • Staigiai susirgau ir paguldė mane į Marijampolės ligoninės nervų ligų skyrių.
  Reiškiu padėką už rūpestingą gydymą ir priežiūrą Nervų ligų skyriaus 304 palatos gydytojui Artūrui Plioraičiui ir visam aptarnaujančiam personalui: sesutėms, slaugytojoms, budintiems gydytojams.
  Visi jie atlieka labai sunkų ir atsakingą darbą nuoširdžiai ir be priekaištų.

  Pacientė I.A.
 • Žmonėse visada vertinu nuoširdumą, atidumą, kito išklausymą. Paguldę savo seną mamą pastebėjome Jūsų nuoširdų darbą, nors darbas tikrai be galo sunkus. Galbūt, kol su tuo nesusiduri, neįvertini. Sako, kad senų žmonių neprižiūri, bet tai žiauri netiesa. Savo vardu esu labai dėkinga nervų ligų skyriaus 304 palatos gydytojui Artūrui Plioraičiui, palatos sesutei Brigitai Orinaitei. Du jauni, bet be galo atidūs, nuoširdūs ir mieli žmonės. Taip pat dėkinga visam kitam personalui: sesutėms, slaugutėms, budintiems gydytojams. Visi jie mieli, supratingi, užjaučiantys.
  Sėkmės Jums ir Jūsų šeimoms.

  Su pagarba pacientės N.K. dukra Laimutė
 • Labai didelę padėką norime skirti visiems Marijampolės akušerijos skyriaus darbuotojams, kurie taip profesionaliai, aktyviai, operatyviai, labai maloniai ir užtikrintai priėmė mūsų mažylę ir vėliau suteikė visą ypač naudingą tiek praktinę, tiek teorinę informaciją apie vaikelio priežiūrą. Esame be galo patenkinti ir tikrai rekomenduosime šią ligoninę, šį skyrių savo draugams, kurie lauks vaikelio. Ypatingai didelis ačiū daktarei Brigitai Valiukienei – nuostabi ir užtikrinta, akušerei Romai Kraukauskienei – labai šilta, miela ir profesionali. Bei visiems kitiems atsidavusiems darbuotojams.

  Skirmanta ir Irmantas
 • Nuoširdžiai dėkojame Marijampolės ligoninės gydytojams, o ypač I terapinio skyriaus vedėjai I. Kunevičienei ir visam skyriaus personalui, taip pat Hemodializių skyriaus gydytojoms J. Urbanavičienei, gydytojai V. Labutienei bei visam hemodializių kolektyvui už profesionalų, nuoširdų, pasiaukojantį darbą, gydant mūsų mylimą Benediktą Algirdą Petrošių.

  Žmona ir dukros