Atsiliepimai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


 • Tariu didelį ir nuoširdų AČIŪ visam akušerijos personalui už pagalbą, rūpestingumą ir patarimus (jūs visos ypatingos, švelnios). Ypatingai dėkoju savo gydytojai-ginekologei BRIGITAI VALIUKIENEI, kuri stebėjo mane nuo pat pirmos akimirkos visus 9 mėnesius ir gimstant mažyliui. Dėkoju vaikų gydytojoms už visus patarimus. Pirmą kartą gulėdama ligoninėje juokavau, kad net namo nesinori 🙂 Esu labai laiminga, kad patekau į Jūsų rankas.
  Jurgita, Tomas ir Ajukas taria Jums nuoširdų AČIŪ

  Jurgita, Tomas ir Ajukas
 • Labai labai dėkoju gyd. Gintarui Skaisgiriui už puikiai atliktą operaciją, dėkoju visam Chirugijos skyriaus personalui, visiems operacinėms darbuotojams, kurie manim labai rūpinosi. Žemai lenkiuosi, ačiū JUMS!

  Jolanta Simanavičiūtė
 • Reiškiame nuoširdžią padėką Marijampolės ligoninės gydytojoms T. Zaleckienei, D.Jasaitienei, reanimacijos skyriaus personalui už labai kvalifikuotą pagalbą Edmundui Jančiauskui. Tik Jūsų dėka mes turime jį. Linkime Jums, kaip ir visiems ligoninės medicinos darbuotojams, kazachų sveikatos, kantrybės, profesionalaus meistriškumo ir pergalių gydant sergančiuosius žmones, gerovės šeimoje, pilnatvės namuose ir, žinoma, visada taikaus dangaus virš galvos.

  Rima
 • Dėkoju puikiam gydytojui turinčiam „lengvą ranką“ – SAULIUI PAMPIKUI. Sėkmės Jums ir sveikatos!

  Ričardas