„Šeimos mokyklėlė“ kviečia būsimus tėvelius!

Mieli būsimi tėveliai,

kaip ir kiekvieną mėnesį maloniai Jus kviečiame dalyvauti „Šeimos mokyklėlės“ paskaitose. Artimiausias susitikimas įvyks jau spalio 16 dieną, 14 valandą Akušerijos-ginekologijos skyriuje. Šios paskaitėlės metu aptarsime visus su gimdymu susijusius klausimus. Spalio 17 dieną, 14 valandą bendrausime tema „Maitinimas krūtimi. Sveikas naujagimis“. 

Taip pat, norime priminti, jog nuo 2006 metų didžiuojamės mums suteiktu Naujagimiams palankios ligoninės vardu. Akušerijos-ginekologijos skyrius aprūpintas modernia įranga, jame dirba aukštos kvalifikacijos specialistai, kurie ne tik puikiai išmano savo darbą, bet ir šiltai priima būsimus tėvelius, nuoširdžiai rūpinasi jų mažyliais, suteikia daug naudingos informacijos apie vaikelio priežiūrą. 

Ligoninėje teikiama tęstinio žindymo pagalba, veikia žindymo palaikymo grupės, tad iškilus klausimams ar susidūrus su problemomis, jaunosios mamytės gauna ne tik profesionalius patarimus, bet ir nuoširdų palaikymą. Be to, pasidalinti savo džiaugsmu ir pristatyti savo mažylį visuomenei tėveliai gali laikraštyje „Suvalkietis“ – jiems pageidaujant vaikelio nuotrauka publikuojama antradienio numeryje, o kas mėnesį vienai laimingai šeimai padovanojama laikraščio prenumerata ketvirčiui. 

Daugiau informacijos apie jums rūpimus klausimus suteiks ir užsiregistruoti į „Šeimos mokyklėlės“ paskaitas padės draugiškas Akušerijos ginekologijos skyriaus personalas telefonu: 8-343-70547.